Vianoce a Silvester v Thajsku za 51€

Nie, to nie je sranda. Takáto chyba sa vyskytla doobeda na stránkach BravoFly na let z Zürich na Phuket v termíne 17.12.2016 – 02.01.2017. Tak skúšam šťastie a objednávam.

Keďže nemám po ruke Maestro kartu, tak namiesto 12,- €, platím 51,- €. Aj tak sa to oplatí, bežná cena je okolo 1.000,- €. Objednávam rovno 3 letenky. Síce to nejde objednať naraz a nemám čas to skúmať, tak objednávam po jednom, pretože za pár minút to môže byť preč. Po zadaní čísiel z karty mi síce vyhadzuje stránka chybu, tak to prekontrolujem dáta, ktoré sú všetky v poriadku a skúšam znova potvrdiť. Platby prebiehajú v poriadku a do schránky mi pristávajú potvrdzovacie maily.

Phuket Booking
Viem, že sa jedná o chybu v systéme, ale nič nestrácate, môžete iba získať. Buď to spoločnosť potvrdí, alebo stornuje a vráti Vám platbu. Strácate iba to, že na pár dní máte bloknuté peniaze. Ale čo keď motyka vystrelí!

Booking je momentálne v stave “TO BE CONFIRMED”, takže neostáva nič iné len čakať. Na internete sa už dočítavam, že ľuďom do hodiny došiel mail stornujúci ich objednávku. Lenže ja, ani po 4 hodinách nemám zatiaľ žiadnu odpoveď. Nádej umiera posledná. Takže neostáva nič iné, len čakať. Držte palce.

Aktualizácia 08.06.2016

Po viac ako 24 hodinách mi do schránky pristál email, že z dôvodu technickej chyby sa letenky rušia a v plnej výške mi vracajú peniaze. Nevadí. Snáď nabudúce to vyjde.

Páčil sa ti článok?

Strata časuUšlo toPrečítal somVýborne!Super! Ešte ďalší prosím. (Ešte nikto neohodnotil, buď prvý)
Počítam...
1 Response

CK Knirsch