Skip to content

Vianoce a Silvester v Thajsku za 51€

CK Knirsch 7. júna 2016

Nie, to nie je sranda. Takáto chyba sa vyskytla doobeda na stránkach BravoFly na let z Zürich na Phuket v termíne 17.12.2016 – 02.01.2017. Tak skúšam šťastie a objednávam.

Keďže nemám po ruke Maestro kartu, tak namiesto 12,- €, platím 51,- €. Aj tak sa to oplatí, bežná cena je okolo 1.000,- €. Objednávam rovno 3 letenky. Síce to nejde objednať naraz a nemám čas to skúmať, tak objednávam po jednom, pretože za pár minút to môže byť preč. Po zadaní čísiel z karty mi síce vyhadzuje stránka chybu, tak to prekontrolujem dáta, ktoré sú všetky v poriadku a skúšam znova potvrdiť. Platby prebiehajú v poriadku a do schránky mi pristávajú potvrdzovacie maily.


Viem, že sa jedná o chybu v systéme, ale nič nestrácate, môžete iba získať. Buď to spoločnosť potvrdí, alebo stornuje a vráti Vám platbu. Strácate iba to, že na pár dní máte bloknuté peniaze. Ale čo keď motyka vystrelí!

Booking je momentálne v stave “TO BE CONFIRMED”, takže neostáva nič iné len čakať. Na internete sa už dočítavam, že ľuďom do hodiny došiel mail stornujúci ich objednávku. Lenže ja, ani po 4 hodinách nemám zatiaľ žiadnu odpoveď. Nádej umiera posledná. Takže neostáva nič iné, len čakať. Držte palce.

Aktualizácia 08.06.2016

Po viac ako 24 hodinách mi do schránky pristál email, že z dôvodu technickej chyby sa letenky rušia a v plnej výške mi vracajú peniaze. Nevadí. Snáď nabudúce to vyjde.

Prečítaj si ďalšie články

Exotické potraviny

Kde nakúpiť exotické potraviny v Bratislave?

Bohužiaľ rok 2020 nám pre pandémiu COVID-19 zmaril plány na cestovanie a najmä objavovanie nových chutí. Z tohto dôvodu sme začali objavovať nové chute práve v rodnom meste. Už niektoré obchody s potravinami z blízkych či ďalekých krajín sme poznali, ale objavili sme ešte zopár ďalších prevádzok. Veľmi milo nás prekvapilo, koľko sa ich v…

1000 miest, ktoré musíte vidieť, kým zomriete

Na túto knihu sme sa veľmi tešili. Nakoniec z toho bol veľký fail. Ešteže sa dá kniha vrátiť. Však presvedč sa sám.

Ako som kúpil spiatočné letenky do Indie za 168€

Na mobile mi pristálo upozornenie na chybne nacenené letenky do Indie za 168€. Sa mi to zdalo ako zlý sen, za tú cenu to nemôže byť pravda, však bežne stoja okolo 500€. Pre istotu som hneď sadol za počítač a pozeral mnou overené stránky. Pomaly sa tým plnili špecializované stránky a vedel som, že veľa…

Atlas Obscura: Najlepšia kniha pre cestovateľov

Už niekoľko krát sme spomínali webovú stránku Atlas Obscura. Je to náš najlepší zdroj pre inšpiráciu a informácie na cieľovú destináciu.

Nezabudni o tom povedať aj ostatným

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.

Náš Instagram