Chceli ste niekedy zažiť exotiku a nesedieť v lietadle niečo cez 10 hodín? Teraz máte jedinečnú šancu si takú dovolenku naplánovať na rok 2019 za pár €. Vyrazte do Arménska alebo Iránu. Pozor, nemýliť si s Irakom! Dočítate sa ďalej ako lacno si sem zaletieť.
Mapa letov
Ukrajinské aerolinky (UIA) spoliehajú na First minute predaj. Pre tých, čo si vedia naplánovať dovolenku vopred na 10 mesiacov a viac je najvhodnejšie nakupovať teraz u týchto aeroliniek. Z Kyjeva si môžete zaletieť do iránského Teheránu od 32,- €, arménského Jerevanu od 14,-€ alebo kazachstanskej Almaty od 31,-€. Takéto ceny máte zhruba s 11 mesačným predstihom.

Upozornenie: Letenky si treba kupovať zvlášť ako dve jednosmerné, aby ste sa na takúto sumu dostali.

lacné letenky z Kyjevalacné letenky z Kyjevalacné letenky z KyjevaPýtate sa, ako sa dostanete do Kyjeva?

Predsa letecky priamo z Bratislavy lieta RyanAir 3x do týždňa a letenky sa predávajú už od 9.99,- €, ale bežne je okolo 20,- €. Osobne by sme si kúpili najprv let z Kyjeva do vybraného cieľa a až potom vyčkávali na správnu akciovú letenku z Bratislavy. Navyše RyanAir až tak dopredu nepredáva. Navyše by sme si nechali rezervu na prestup aspoň jeden deň. UIA veľmi radi menia lety až o niekoľko hodín. Navyše je to dobrá príležitosť si urobiť prestávku v hlavnom meste Ukrajiny.

Páčil sa ti článok?

Strata časuUšlo toPrečítal somVýborne!Super! Ešte ďalší prosím. (Počet hlasov: 3 Priemer: 5,00 z celkových hlasovaní 5)
Loading...

CK Knirsch