Skip to content

Vodné prasatá

“Nepredstaviteľný ostrov plný prasiat” možno neznie ako lákavá destinácia na dovolenku. Realita však vyzerá takto: Prasiatka sú priateľské a nechcú nič iného, ako si s vami pohrať v krištáľovo čistej vode na pláži Pig Beach.

Prasatá sa na pláži zdržujú celé dni, a keď sa z neďalekého rezortu blíži loď, naskáču do vody a rýchlo plavú návštevníkov privítať. Stály príval turistov ich zahŕňa dostatočným množstvom potravy a starostlivosti.

Nie je celkom jasné, ako sa prasatá na ostrov dostali, najskôr ich tu však zanechali námorníci plaviaci sa na väčší kus pevniny.

Zdroje

Pig Beach, The Bahamas

24.183611, -76.456389

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> <kml xmlns="http://www.opengis.net/kml/2.2"> <Document> Vodné prasatá “Nepredstaviteľný ostrov plný prasiat” možno neznie ako lákavá destinácia na dovolenku. Realita však vyzerá takto: Prasiatka sú priateľské a nechcú nič iného, ako si s…viac sa dočítaš na: https://www.ckknirsch.sk/svetova-zaujimavost/vodne-prasata/

Úžasné skryté miesta od (c) CK KNiRSCH

-76.456389,24.183611
</Document> </kml>
KML súbor

Bahamy - Krátke info

Bahamas
Miestny názov: Bahamas
Hlavné mesto: Nassau
Úradné jazyky: angličtina
Štátne zriadenie: konštitučná monarchia
Dátum vzniku: 10. júla 1973
Rozloha: 13878 km²
Mena: bahamský dolár
Kód meny: BSD
Medzinárodný kód krajiny: BHS
Internetová doména: .bs
Predvoľba telefónneho čísla: +1242

Preskúmaj celý svet

Chceš vidieť ďalšie úchvatné miesta ako Vodné prasatá? Nájdeš ich u nás na mape. Objav s nami ďalšie úžasné miesta na zemi.