Radi dávame tipy na udalosti a akcie, ktoré sú niečim výnimočné a čo je hlavné môžete ich absolvovať zadarmo či za úplny bagateľ. Stačí len vstať od televízora a zažiť niečo nové.

Na tento rok sme už upozorňovali na Bublifukovanie, ale tých akcií máme pre vás pripravených viac. Stačí nás sledovať. Jednou z ďalších takýchto akcií má na svedomí Vodácke Centrum a jeho Deň vodáctva.

Koncom apríla (23.04.2017) stačí dôjsť do Karloveskej zátoky v Bratislave (neďaleko Botanickej záhrady) a môžete si úplne zadarmo odskúšať množstvo plavidiel priamo v zátoke na kľudnej vode. Nemáte sa vôbec čoho báť, stále budete pod dozorom skúsených vodákov, ktorý vám aj radi vysvetlia základné zábery.

My sme tiež takto boli postavení pred takúto “výzvu” pred dvoma rokmi v rámci testovania reproduktoru JBL Charge 2+. Ak sme chceli pekné fotky, museli sme sadnúť do morského kajaku. A odvtedy nedáme na to dopustiť. Na tomto plavidle sme si už splavili Malý Dunaj, Veľký Dunaj z Hainburgu a dokonca sme sa vybrali aj na more v Chorvátsku.JBL Charge 2+

Keď sa vám to zapáči, alebo nenaberiete toľko odvahy, za 5,- € môžete splaviť hlavný tok Dunaja z Devína do karloveskej zátoke na raftoch. Takisto pod vedením skúsených vodákov. V cene vás vyvezú mikrobusom z Karloveskej zátoky na Devín, kde dostanete potrebnú výstroj a samozrejme aj inštruktora. Len sa treba nahlásiť čo najskôr, lebo po skúsenosti z minulého roka, miesta sa rýchlo vypredali.Veselí vodáci

To, že to je bezpečné, vieme sami potvrdiť. Na večerný splav Dunaja z Hainburgu sme už ukecali aj neplavcov, ktorí na to dodnes spomínajú a napriek strachu z vody už takýto splav absolvovali potom ešte niekoľko krát.

Splav 2012
Už v roku 2012 sme nášho syna (8 ročného) “hodili” do Dunaja napriek tomu, že nevedel plávať 🙂

Páčil sa ti článok?

Strata časuUšlo toPrečítal somVýborne!Super! Ešte ďalší prosím. (Ešte nikto neohodnotil, buď prvý)
Počítam...

CK Knirsch