Skip to content

Úvod do lacného cestovania

CK Knirsch 3. novembra 2019

Lacné cestovanie je fenoménom posledných pár rokov. Už onedlho budeme mať prvú prednášku o možnostiach takéhoto cestovania. Akcia je určená najmä pre tých, čo chcú začať cestovať, ale ešte sa neodhodlali, príp. majú obmedzený rozpočet.

Kedy a kde?

Zvolili sme piatok 08.11.2019 o 18:30. Je to ideálny čas pred weekendom a každý už skončí určite v práci. A hádam stihneš aj zájsť do Devínskej Novej Vsi v Bratislave. Pre niekoho to síce môže byť na okraji mesta, ale aspoň spoznáš aj túto mestskú časť.

Nájdeš nás v Penny Coffea, v malej útulnej rodinnej kaviarni. Tá sa nachádza v priestoroch starej radnice cestou na Cyklomost slobody. V blízkosti nájdeš aj miesto na zaparkovanie. Ak pôjdeš autobusom z mesta, tak ideálne spojom č. 21 a vystúpiť na zástavke Novoveská.

O čom to bude?

  • Vyvrátime ti mýty o lacných letenkách. Áno, máš možnosť kúpiť letenky už za 1 cent a neplatíš už nič viac na vyše. Nie je v tom žiadne tajomstvo.
  • Je cestovanie s low cost také hrozné?
  • Povieme si kedy kupovať najvýhodnejšie letenky
  • Dáme ti konkrétne tipy kde si môžeš aj ty vyhľadať veľmi lacné letenky
  • Lietaj po celej Európe kedy sa ti zachce

Všetky naše informácie sú naše osobné skúsenosti z absolvovaných ciest. Za posledné 4 roky sme stihli navštíviť väčšinu európskych krajín, ale takisto sme zavítali aj do Ázie a Afriky. Cestovali sme sami, ale aj vo veľkej skupine, ktorú sme sami zorganizovali. Presvedč sa, že to nie je nič zložité. Stačí mať len chuť a odhodlanie začať cestovať.

Vrátime sa aj nabudúce

Ďalšia prednáška, ktorá bude voľne nadväzovať na túto aktuálnu, bude niekedy začiatkom roka 2020. Tých tém je neúrekom a určite sa všetko nedá obsiahnúť počas jednej alebo dvoch akcií. A ak nechceš čakať na všetky informácie, niektoré nájdeš u nás v sekcii NÁVODY.

Lacné cestovanie nie je výmysel. Príď aj ty a objav, že sa to dá.

Prečítaj si ďalšie články

Je vlastná stránka drahá?

Z viacerých strán sa mi dostalo dotazov, že či mám peniaze na prevádzku vlastnej stránky. Dotaz som dostával od ľudí, čo nie sú v IT doma a majú predstavu, že to stojí dosť. Pričom je to skôr naopak.

Super rok 2016

Navštívených 14 krajín, precestovaných viac ako 75.000km s neskutočným množstvom zážitkov a so super ľuďmi! Tento rok, len tak nezabudneme. Poďte sa pozrieť čo všetko sme zažili.

Letenky do Číny za 100€!

Ale prepásol som ich. Áno, aj to stane. Ak náhodou objavíte za takúto cenu letenky (spiatočná), treba okamžite jednať a veľmi nerozmýšľať. Toto bol totiž chybový tarif a bola veľká pravdepodobnosť, že v prípade objednávky by sa aj letelo. Síce odlet bol z Bruselu, čo až tak nevadí, pretože tam letia nízkonákladová spoločnosť Ryanair.

Cesta korenia: Po hodvábnej ceste

S každým otočením mlynčeka korenia či dodaním škorice do koláčov sa odvíja fascinujúca cesta korenia, ktorá trvá cez 2 000 rokov. I samotná štipka korenia povznesie jedlo do chuťového neba a vykúzli svetový pokrm i na chalupe u rybníka.

Nezabudni o tom povedať aj ostatným

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.

Náš Instagram