Skip to content

Úvod do lacného cestovania

CK Knirsch 3. novembra 2019

Lacné cestovanie je fenoménom posledných pár rokov. Už onedlho budeme mať prvú prednášku o možnostiach takéhoto cestovania. Akcia je určená najmä pre tých, čo chcú začať cestovať, ale ešte sa neodhodlali, príp. majú obmedzený rozpočet.

Kedy a kde?

Zvolili sme piatok 08.11.2019 o 18:30. Je to ideálny čas pred weekendom a každý už skončí určite v práci. A hádam stihneš aj zájsť do Devínskej Novej Vsi v Bratislave. Pre niekoho to síce môže byť na okraji mesta, ale aspoň spoznáš aj túto mestskú časť.

Nájdeš nás v Penny Coffea, v malej útulnej rodinnej kaviarni. Tá sa nachádza v priestoroch starej radnice cestou na Cyklomost slobody. V blízkosti nájdeš aj miesto na zaparkovanie. Ak pôjdeš autobusom z mesta, tak ideálne spojom č. 21 a vystúpiť na zástavke Novoveská.

O čom to bude?

  • Vyvrátime ti mýty o lacných letenkách. Áno, máš možnosť kúpiť letenky už za 1 cent a neplatíš už nič viac na vyše. Nie je v tom žiadne tajomstvo.
  • Je cestovanie s low cost také hrozné?
  • Povieme si kedy kupovať najvýhodnejšie letenky
  • Dáme ti konkrétne tipy kde si môžeš aj ty vyhľadať veľmi lacné letenky
  • Lietaj po celej Európe kedy sa ti zachce

Všetky naše informácie sú naše osobné skúsenosti z absolvovaných ciest. Za posledné 4 roky sme stihli navštíviť väčšinu európskych krajín, ale takisto sme zavítali aj do Ázie a Afriky. Cestovali sme sami, ale aj vo veľkej skupine, ktorú sme sami zorganizovali. Presvedč sa, že to nie je nič zložité. Stačí mať len chuť a odhodlanie začať cestovať.

Prednáška v Penny Coffea

Vrátime sa aj nabudúce

Ďalšia prednáška, ktorá bude voľne nadväzovať na túto aktuálnu, bude niekedy začiatkom roka 2020. Tých tém je neúrekom a určite sa všetko nedá obsiahnúť počas jednej alebo dvoch akcií. A ak nechceš čakať na všetky informácie, niektoré nájdeš u nás v sekcii NÁVODY.

Lacné cestovanie nie je výmysel. Príď aj ty a objav, že sa to dá.

Prečítaj si ďalšie články

Je vlastná stránka drahá?

Z viacerých strán sa mi dostalo dotazov, že či mám peniaze na prevádzku vlastnej stránky. Dotaz som dostával od ľudí, čo nie sú v IT doma a majú predstavu, že to stojí dosť. Pričom je to skôr naopak.

Budenie kávou? Áno, to je náš sen!

Netajíme sa tým, že kávu môžme kdekoľvek a kedykoľvek. Hneď po prebudení sa zapína kávovar ešte so zalepenými očami aby telo prijalo svoju pravidelnú dávku kofeínu. Ale, čo tak sa prebudiť a mať kávu hneď pripravenú?

Kam na lacnú dovolenku v roku 2020?

Kam sa vydať tento rok na dovolenku alebo za zážitkom za pár euro? Stránka numbeo.com vydala pre rok 2020 tzv. “Index životných nákladov”.

Ako som kúpil spiatočné letenky do Indie za 168€

Na mobile mi pristálo upozornenie na chybne nacenené letenky do Indie za 168€. Sa mi to zdalo ako zlý sen, za tú cenu to nemôže byť pravda, však bežne stoja okolo 500€. Pre istotu som hneď sadol za počítač a pozeral mnou overené stránky. Pomaly sa tým plnili špecializované stránky a vedel som, že veľa…

Nezabudni o tom povedať aj ostatným

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.