Skip to content

3. novembra 2019

Úvod do lacného cestovania

Lacné cestovanie je fenoménom posledných pár rokov. Už onedlho budeme mať prvú prednášku o možnostiach takéhoto cestovania. Akcia je určená najmä pre tých, čo chcú začať cestovať, ale ešte sa neodhodlali, príp. majú obmedzený rozpočet.

Kedy a kde?

Zvolili sme piatok 08.11.2019 o 18:30. Je to ideálny čas pred weekendom a každý už skončí určite v práci. A hádam stihneš aj zájsť do Devínskej Novej Vsi v Bratislave. Pre niekoho to síce môže byť na okraji mesta, ale aspoň spoznáš aj túto mestskú časť.

Nájdeš nás v Penny Coffea, v malej útulnej rodinnej kaviarni. Tá sa nachádza v priestoroch starej radnice cestou na Cyklomost slobody. V blízkosti nájdeš aj miesto na zaparkovanie. Ak pôjdeš autobusom z mesta, tak ideálne spojom č. 21 a vystúpiť na zástavke Novoveská.

O čom to bude?

  • Vyvrátime ti mýty o lacných letenkách. Áno, máš možnosť kúpiť letenky už za 1 cent a neplatíš už nič viac na vyše. Nie je v tom žiadne tajomstvo.
  • Je cestovanie s low cost také hrozné?
  • Povieme si kedy kupovať najvýhodnejšie letenky
  • Dáme ti konkrétne tipy kde si môžeš aj ty vyhľadať veľmi lacné letenky
  • Lietaj po celej Európe kedy sa ti zachce

Všetky naše informácie sú naše osobné skúsenosti z absolvovaných ciest. Za posledné 4 roky sme stihli navštíviť väčšinu európskych krajín, ale takisto sme zavítali aj do Ázie a Afriky. Cestovali sme sami, ale aj vo veľkej skupine, ktorú sme sami zorganizovali. Presvedč sa, že to nie je nič zložité. Stačí mať len chuť a odhodlanie začať cestovať.

Prednáška v Penny Coffea

Vrátime sa aj nabudúce

Ďalšia prednáška, ktorá bude voľne nadväzovať na túto aktuálnu, bude niekedy začiatkom roka 2020. Tých tém je neúrekom a určite sa všetko nedá obsiahnúť počas jednej alebo dvoch akcií. A ak nechceš čakať na všetky informácie, niektoré nájdeš u nás v sekcii NÁVODY.

Lacné cestovanie nie je výmysel. Príď aj ty a objav, že sa to dá.

Zaujal ťa článok? Ohodnoť nás, prosím!

Strata časuUšlo toPrečítal somVýborne!Super! Ešte ďalší prosím. (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Pomôž nám a zdieľaj článok

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.

CK Knirsch

Hlavný organizátor všetkých zájazdov. Bez neho to jednoducho nejde. Naplánuje všetko, Od nápadu až po realizáciu. Nájde vhodné letenky, ubytovanie a naplánuje celý program. S ním sa jednoducho nenudíte. Čím bláznivejšie, tým lepšie.