Skip to content

Unikátny podmorský svet v Chorvátsku na dosah

CK Knirsch 11. augusta 2017

Dovolenky sú v plnom prúde a väčšina Slovenska stále mieri do Chorvátska. Ak smerujete na Istriu, zájdite aj do mesta Pula. Môžete mať jedinečný zážitok z dovolenky.

Môžete sa nakontaktovať s kvalifikovanými potápačmi, aby ste preskúmali skrytý podmorský svet a zažili morskú flóru a faunu. Okrem toho objavíte zrúcaniny a iné artefakty pochované v mori. Pre vás sú k dispozícii od 10. júna do 15. septembra každý deň od 10:00 do 19:00. Cena na osobu je 200 HRK na 20 minút. Tieto fotografie vás presvedčia, že sa oplatí sem zájsť.

Základňa sa nachádza priamo na pláži, len pár metrov od hotela.

Nie je potrebné mať žiaden SCUBA certifikát a všetci účastníci sú vybavení špeciálnou 40kg prilbou z ktorej je vyvedená hadička na kyslíkové nádrže nad hladinou. Pohybujete sa približne v 4-metrovej hĺbke. Naraz pod hladinu môže ísť až 5 zákaznikov + potápač, ktorý vám poskytne všetky potrebné informácie.

Underwater park Verudela

Underwater park Verudela

Underwater park Verudela

Underwater park Verudela

Underwater park Verudela

Underwater park Verudela

Underwater park Verudela

Prečítaj si ďalšie články

Festival svetla

V posledných dňoch, keď som navštívil Berlín sa mi na Facebooku objavila udalosť v tomto meste “12. Festival of Lights”. Po pozitívnej skúsenosti z Bielej Noci v Košiciach a v Bratislave to musí byť v metropole Berlína úchvatná akcia.

Už aj veľmi skoro ráno autobusom na Schwechat

Minulý rok sme mali problém pri letoch na Malorku, ako sa dostať na letisko vo Viedni na ranný let okolo 05:00 ráno. Žiaden z autobusových dopravcov nepremával v takýto čas. Našťastie sa to zmenilo.

Šialené akcie v roku 2017

Vidieť kus sveta môže každý a pri tom nemusí mať ani tisíce na účte. To sme zistili pred približne pred dvoma rokmi, keď sme sa trochu tomu začali venovať. Za tieto dva roky sme stihli precestovať viac ako 20 krajín!

Skôr vyhrajete v lotérii milióny ako vaše lietadlo havaruje!

Mnohí z nás majú iracionálny strach z lietania. Väčšinou to je spôsobené tým, že majú minimálnu alebo žiadnu kontrolu nad udalosťami vo výške 10km nad zemou. Ale viete že, väčšia šanca je na nehodu je v automobile (1:114) ako na nehodu v lietadle (1:9 821)? Zozbierali sme pre vás viacero takýchto zaujímavosti.

Nezabudni o tom povedať aj ostatným

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.