Skip to content

11. augusta 2017

Unikátny podmorský svet v Chorvátsku na dosah

Dovolenky sú v plnom prúde a väčšina Slovenska stále mieri do Chorvátska. Ak smerujete na Istriu, zájdite aj do mesta Pula. Môžete mať jedinečný zážitok z dovolenky.

Môžete sa nakontaktovať s kvalifikovanými potápačmi, aby ste preskúmali skrytý podmorský svet a zažili morskú flóru a faunu. Okrem toho objavíte zrúcaniny a iné artefakty pochované v mori. Pre vás sú k dispozícii od 10. júna do 15. septembra každý deň od 10:00 do 19:00. Cena na osobu je 200 HRK na 20 minút. Tieto fotografie vás presvedčia, že sa oplatí sem zájsť.

Základňa sa nachádza priamo na pláži, len pár metrov od hotela.

Nie je potrebné mať žiaden SCUBA certifikát a všetci účastníci sú vybavení špeciálnou 40kg prilbou z ktorej je vyvedená hadička na kyslíkové nádrže nad hladinou. Pohybujete sa približne v 4-metrovej hĺbke. Naraz pod hladinu môže ísť až 5 zákaznikov + potápač, ktorý vám poskytne všetky potrebné informácie.

Underwater park Verudela

Underwater park Verudela

Underwater park Verudela

Underwater park Verudela

Underwater park Verudela

Underwater park Verudela

Underwater park Verudela

Zaujal ťa článok? Ohodnoť nás, prosím!

Strata časuUšlo toPrečítal somVýborne!Super! Ešte ďalší prosím. (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Pomôž nám a zdieľaj článok

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.

CK Knirsch

Hlavný organizátor všetkých zájazdov. Bez neho to jednoducho nejde. Naplánuje všetko, Od nápadu až po realizáciu. Nájde vhodné letenky, ubytovanie a naplánuje celý program. S ním sa jednoducho nenudíte. Čím bláznivejšie, tým lepšie.