Skip to content

Letné filmové večery v Bratislave

CK Knirsch 4. júla 2017

Prázdniny už začali a máme tu pre vás perfektný tip na celé leto a úplne zadarmo. Či už s deťmi alebo bez nich, môžete takmer každý deň navštíviť kino a pozrieť si nejaký film či rozprávku. Našli sme pre vás až 9 miest v rámci Bratislavy. Okrem posledného kina je to naozaj zadarmo. Stačí len dôjsť a užiť si. Kam sa vyberiete?

Autokino Shopping Palace

Asi jedno z TOP kín, je neďaleko Zlatých pieskov. Stačí zaparkovať vo štvrtok, piatok alebo sobotu o 21:30 na parkovisku pred OC Shopping Palace Zlaté Piesky a vychutnať si niektoré z ponúkaných filmov. V aute si nezabudnite naladiť na autorádiu frekvenciu 91 FM a môžete si vychutnať filmový zážitok. Navyše vstup či parkovné je úplne zadarmo. Aktuálny program premietaných filmov nájdete na stránke tomu venovanej.

Letné kino na Kuchajde

Nastávajú horúce dni a tak môžete celý deň poleňošiť na prírodnom kúpalisku Kuchajda. Vyberte si najmä stredu a sobotu a ostaňte až do zotmenia a môžete si pozrieť pod holým nebom aj nejaký dobrý film. Nezabudnite, že po zotmení býva chladnejšie a tak si treba zobrať aj teplejšie oblečenie a proti hmyzu komárovitého rázu nejaký repelent. Deku už asi nejakú budete mať ak ste cez deň využili areál na kúpanie. Program premietaných filmov nie je pevne daný, ale diváci zaň rozhodujú už týždeň vopred na stránke kina.

Letné kino v Ružinove

Ďalšie bezplatné kino môžete využiť každý utorok o 21:00 v Amfiteátri areálu hier Radosť. Areál nie je veľký, čiže možno treba prísť aj skôr. Čo je vynikajúce, zaradili do programu aj niečo pre deti. Program aj s presným umiestnením areálu nájdete na stránke CityLife.

Dom Kultúry Vajnory

Táto mestská časť je pre niekoho od ruky, ale i tu nájdete dobrý program, keď si nebudete vedieť vybrať. V parku pod lipami si môžete pozrieť film každý piatok o 21:00.

Amfiteáter Rača

Ak ste z tohto konca Bratislavy a program vo Vajnoroch nezodpovedá vašim predstavám, na skok máte aj do Rače. To takisto premieta každý piatok. Len si treba preistotu skontrolovať v programe čas začiatku premietania, nie je vždy identický.

Kino v Líščom údolí

Ani druhý koniec Bratislavy nezaháľa a mestská časť Karlova Ves bude premietať v Líščom údolí. Tento rok vsadila hlavne na komédie. Ak sa chcete z chuti zasmiať, takisto máte možnosť vždy v piatok večer. Program už je daný až do 01. septembra.

Istra Centrum Devínska Nová Ves

Do počtu sa pridala aj mestská časť Devínska Nová Ves so svojim programom. Premietanie sa koná každý piatok na nádvorí Miestnej knižnice a na stránke je deklarované, že priestor nádvoria je postriekaný proti komárom. Čo je veľké plus.

Bažant Kinematograf na Magio Pláži

Tu bude premietané najčastejšie a asi aj najviac. No začínajú až 15.7., ale bude sa premietať takmer každý deň okrem piatka. Jedine čo by nás odrádzalo, bude množstvo ľudí, ale vyskúšať treba. Filmových tipov v programe je neúrekom.

SNG – Berlinka

Nie pre každého je zostavený program tohto letného kina. Preto je aj upozornenie, že filmy sú určené pre divákov od 15 rokov. Ale ak nemáte radi komerčné filmy, tu si určite dôjdete na svoje každú stredu. Asi jediné kino zo všetkých, ktoré vyberá vstupné – 3,- €

Tarzánia Devínska Nová Ves

Bufet pri Lanovom centre Tarzánia v Devínskej má skôr komunitné letné kino, ktoré vysiela pravidelne každý štvrtok. Filmy sú skôr dokumentárne ako komerčné. Program vopred nie je daný a musíte sledovať ich facebook profil.

Coffee & Bar Na Terase

Pri prechádzaní mestskou časťou Devínska Nová Ves sme ešte narazili na pondelkové večery v tomto bare. Ten veľmi ľahko nájdete aj s bezproblémovým parkovaním. Každý pondelok hodnotný film. Ponuku sledujte takisto na ich facebook profile.

Kedy kam?

Celé leto môžete takmer každý deň si pozrieť nejaký film. Preto sme to radšej zosumarizovali do tabuľky v ktoré dni sa kde premieta.

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Zlaté piesky
Kuchajda
Ružinov
Vajnory
Rača
Líščie údolie
Devínska Nová Ves
Tarzánia Devínska
Coffee & Bar Na Terase
Magio pláž
SNG – Berlinka

Prečítaj si ďalšie články

Čo sa dá v Indii stihnúť za 7 dní – Plán

Celý weekend strávený plánovaním, že čo ďalej, keď sa vystúpi v Bombaji. Bolo viac alternatív. Naplno využiť plných 7 dní v Bombaji, alebo si odskočiť na pláže do Goa? Prípadne keď už je človek tu, pozrieť si siedmy div sveta Taj Mahal, alebo… No možností je neúrekom.

S bezpečnostnou vestou sa dostanete takmer kamkoľvek

David Allegretto a jeho kolega Sean vykonali malý experiment a boli šokovaní výsledkami. Kúpili si niekoľko reflexných bezpečnostných viest a začali testovať. Tie použili k vstupu do obmedzených oblastí. Veľmi rýchlo zistili, že nikto nespochybňuje ľudí, ak majú na sebe takúto vestu. Začali teda testovať, ako ďaleko sa s takýmito vestami dostanú.

Cenovo dostupná exotika

Cesta za exotikou už nemusí predstavovať náklady približujúce sa tisíckam euro. Dá sa aj lacno. Pozrite si náš plán na leto.

Najkratší let lietadlom na svete trvá necelé dve minúty

Kedysi v minulosti mal byť otvorený komerčný let medzi Bratislavou a Viedňou, čo je približne 70km, ale stále sa to nechytá na let dlhý len 1,85km.

Nezabudni o tom povedať aj ostatným

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.

Náš Instagram