22. novembra 2017

Neviete aký darček na Vianoce? Doprajte si fotoknihu s výraznou zľavou.

Značky: | | | |

Nie, nejdeme nadviazať na prebiehajúcu TV reklamu od CEWE fotokniha. Túto firmu sme už opustili, keď sme dostali možnosť otestovať fotoknihu v rámci promo akcie od Saal Digital.

Výrazná zľava

Promo z roku 2016 na 1200 Kč voucher už neplatí, ale je nový. Síce “len” na 900 Kč, ale aj tak je to dosť. Stačí vyplniť formulár a počkať si na odpoveď. Tá väčšinou dôjde do 30 minút aj s kódom a nič vám nebráni ho využiť. Žiadna ďalšia podmienka tu nie je. Ak si správne zvolíte formát knihy a počet strán, tak môžete mať knihu doma aj s poštovným úplne zadarmo.

Vyberáme fotky

Každý máte za uplynulý rok, nespočetné množstvo fotiek. Prípadne sa stačí pozrieť do telefónu. Dnešné modely zvládajú dostatočnú kvalitu aj na tlač. A ak by náhodou kvalita nepostačovala, môžete skúsiť zväčšenie fotiek pomocou fraktálov. My sme zatiaľ nazbierali za rok, niečo cez 8.000 ks fotografií a tak sme si povedali, že super darček by bola fotokniha z nášho putovania Marokom.

Príprava knihy nám trvala približne 3 mesiace. Radšej si ju pripravte vopred, lebo na využitie kupónu máte len 14 dní.

Nakoniec z toho vyšla takmer 100 stránková kniha. Vybrať z 2.900,- fotografií len tie pravé zožerie veľa času, ale výsledok určite bude stáť za to. Pri tomto objeme sme sa dostali na cenu 2624,- Kč, ale s 900,- Kč voucherom to bude len necelých 70,- €. Keď sme si porovnávali cenu s konkurenciu, tak by sme zaplatili minimálne raz toľko.

Rýchla alternatíva

Keď potrebujete rýchlo, lacno vytlačiť pár fotiek (24ks) a mať ich nejako zviazané, skúste sa pozrieť po firme ZNO. Tá ponúka počas celého roka tiež rôzne akcie. Momentálne prebieha akcia na fotoknihu zadarmo, ak si ju vytvoríte a objednáte prostredníctvom ich aplikácie (iOS a Android). Platíte iba dopravu, čo je $ 7,-. Aplikácia je veľmi jednoduchá a neobsahuje žiadne pokročilé úpravy. Maximálne si zvolíte nadpis, farbu a rozloženie jednotlivých fotografií. Preto sme si radšej fotky pripravili na počítači a tie si nahrali do telefónu z ktorého sme potom uskutočnili objednávku.

ZNO je síce firma so sídlom v USA, ale primárna tlač prebieha v Číne. Odtiaľ vám dôjde aj samotný balík. Našťastie poštovné nie je také vysoké a platiť môžete kartou alebo cez PayPal účet. Knihu sme už v minulosti objednávali a za danú sumu maximálna spokojnosť. Je to trochu iná kniha. Je tlačená na tvrdom kartónovom papieri. Asi takom, ako kedysi vychádzala populárna kniha “Môj macík”.

Pamätáte si ešte túto knihu?

Zaujal ťa článok? Ohodnoť nás, prosím!

Strata časuUšlo toPrečítal somVýborne!Super! Ešte ďalší prosím. (Zatiaľ nehodnotené)
Loading...

Pomôž nám a zdieľaj článok

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.