Cestovná kancelária?, ale nie….

Nie sme cestovka, sme len partia ľudí ktorých baví cestovanie.

Nečakajte od nás, že zájazd s nami bude vyzerať ako s klasickou cestovnou kanceláriou. S nami sa jedná o klasické cestovanie. Sprievodca sa na výprave bude chovať a orientovať tak, ako keby išiel sám s jediným rozdielom: Ostatných priberie do partie.

Dobrodružstvá zaručené

Nikdy sme necestovali so žiadnou cestovnou kanceláriou a napriek tomu sme sa zažili veľa dobrodružstiev a pozreli do častí, kam by ste sa s cestovnou kanceláriou ani nedostali. Pred každou cestou sa snažíme získať maximum informácii o cieľovej destinácii spolu s dobrým plánovaním a preto nikdy sme sa nedostali do žiadnych neželaných problémov.

Veľmi lacno

Naše cestovanie sa riadi úplne jednoduchými pravidlami. Vyrazíme kamkoľvek, kde sa môžme lacno dostať. Nie je umenie zaplatiť veľa peňazí, ale za málo vidieť a zažiť toho veľa. Preto sledujeme neustále ponuku leteniek a kupujeme v akomkoľvek termíne, keď je zaujímavá cena a destinácia.

Aktívne vypnutie

Pri nás neočakávajte, že budeme len ležať niekde na pláži. Radi spoznávame a objavujeme krajiny a málokedy sa zdržíme na jednom mieste viac ako dva dni. Občas sú naše výlety náročné, že po návrate budete ešte potrebovať dovolenku na oddych, ale garantujeme že keď ste s nami aj iba 3 dni máte pocit, ako keby ste už boli na cestách týždeň.

Nič nie je vopred isté.

Môžete síce očakávať itinerár, ale ten je iba orientačný pre miesta ktoré chceme navštíviť. Ak sa po ceste vyskytne zaujímavosť alebo tip od domácich, ktorý by bolo škoda nevyužiť, môže sa program aj mierne zmeniť. To je ten rozdiel pri cestovaní s cestovnou kanceláriou, dávame slobodu voľby a nezávislosť. Takisto nečakajte od nás výklady o miestach ktoré navštívime, aj keď je možné že znalosti nejaké máme. Väčšinu informácii si naštudujeme pred cestou. Aj to je jeden z dôvodov prečo sprievodca sám nemusel byť na mieste kam ideme. Pre samotné cestovanie to nie je nutné a o to je to väčší zážitok pre všetkých.

Kedykoľvek

Lacné letenky, za zlomok pôvodnej ceny? Super. Kupujeme. Kedy? A nie je to jedno?

Kamkoľvek

Stále je čo objavovať. Nové miesta predstavujú nové výzvy a možnosti preskúmavania. Aj keď na prvý pohľad sa zdá, že tam nič nie je. Vždy sa niečo objaví.

Komfort

S nami zistíte, že pre pohodlie veľa nepotrebujete. Na cestách vám stačí, aby ste mali kde prespať a umyť sa. Ostatok je zbytočný nadštandard. Zbytočne preto nevyhodíte peniaze za nič.

Na ľahko

S nami zistíte, že príručná batožina vám stačí, či ideme len na predĺžený weekend alebo aj na dva týždne.