Skip to content

Vždy je to

Nie sme cestovka, sme len partia ľudí ktorých baví cestovanie

Nečakaj od nás, že zájazd s nami bude vyzerať ako s klasickou cestovnou kanceláriou. S nami sa jedná o klasické cestovanie na vlastnú päsť. Sprievodca sa na výprave bude chovať a orientovať tak, ako keby išiel sám s jediným rozdielom: Ostatných priberie do partie.

Dobrodružstvá zaručené

Nikdy sme necestovali so žiadnou cestovnou kanceláriou a napriek tomu sme zažili veľa dobrodružstiev a pozreli do častí, kam by sme sa s cestovnou kanceláriou ani nedostali. Pred každou cestou sa snažíme získať maximum informácii o cieľovej destinácii spolu s dobrým plánovaním.

Veľmi lacno

Naše cestovanie sa riadi úplne jednoduchými pravidlami. Vyrazíme kamkoľvek, kde sa môžme lacno dostať. Nie je umenie zaplatiť veľa peňazí, ale za málo vidieť a zažiť toho veľa. Preto sledujeme neustále ponuku leteniek a kupujeme v akomkoľvek termíne, keď je zaujímavá cena a destinácia.

Aktívne vypnutie

Pri nás neočakávaj, že budeme len ležať niekde na pláži. Radi spoznávame a objavujeme krajiny a málokedy sa zdržíme na jednom mieste viac ako dva dni. Občas sú naše výlety náročné, že po návrate budeš ešte potrebovať dovolenku na oddych, ale garantujeme že keď si s nami aj iba 3 dni máš pocit, ako keby si už bol na cestách týždeň.

Nič nie je vopred isté.

Môžeš síce očakávať itinerár, ale ten je iba orientačný pre miesta, ktoré chceme navštíviť. Ak sa po ceste vyskytne zaujímavosť alebo tip od domácich, ktorý by bolo škoda nevyužiť, môže sa program aj mierne zmeniť. To je ten rozdiel pri cestovaní s cestovnou kanceláriou. Dávame slobodu voľby a nezávislosť. Takisto nečakaj od nás výklady o miestach ktoré navštívime, aj keď je možné, že znalosti nejaké máme. Väčšinu informácii si naštudujeme pred cestou. Aj to je jeden z dôvodov prečo sprievodca sám nemusel byť na mieste kam ideme. Pre samotné cestovanie to nie je nutné a o to je to väčší zážitok pre všetkých.

01

Kedykoľvek

Lacné letenky, za zlomok pôvodnej ceny? Super. Kupujeme. Kedy? A nie je to jedno?

02

Kamkoľvek

Stále je čo objavovať. Nové miesta predstavujú nové výzvy a možnosti preskúmavania. Aj keď na prvý pohľad sa zdá, že tam nič nie je. Vždy sa niečo objaví.

03

Komfort

S nami zistíš, že pre pohodlie veľa nepotrebuješ. Na cestách ti stačí, aby si mal kde prespať a umyť sa. Ostatok je zbytočný nadštandard. Zbytočne preto nevyhodíš peniaze za nič.

04

Na ľahko

S nami zistíš, že príručná batožina ti stačí, či ideme len na predĺžený weekend alebo aj na dva týždne.