Skip to content

15. apríla 2016

Cestovanie bez znalosti cudzieho jazyka

Značky: | | |

Základným jazykom pre cestovanie je predovšetkým angličtina, ale ani s týmto jazykom sa nemusíte všade dorozumieť. Hlavne mimo turistických oblastí. Prípadne nemusíte ani vy ovládať dobre angličtinu. Preto traja kamaráti po nepríjemnom dobrodružstve vo Vietname sa rozhodli vytvoriť cestovateľské tričko IconSpeak.

Je to užitočné tričko s potlačou, na ktorej nádjete 40 univerzálnych ikoniek pre základné dorozumenie. Prípadne kombináciou viacerých sa už aj, dá sa povedať, dohovoríte. Tričko sa zatiaľ u nás nedá kúpiť a zaplatiť aj s dopravným $39 sa mi zdá trochu prehnané. Stačí približne hodinka s google a grafickým editorom a môžete si aj vy takéto tričko vytvoriť. Tých ikon je na internete dosť a prípadne po osobných skúsenostiach si môžete tričko o ikony prispôsobiť.

Osobne som sa nechal inšpirovať oficiálnym tričkom a vyskladal si to. A potlač aj s tričkom u nás vyjde približne na 15,- €

Icon Speak

Zaujal ťa článok? Ohodnoť nás, prosím!

Strata časuUšlo toPrečítal somVýborne!Super! Ešte ďalší prosím. (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Pomôž nám a zdieľaj článok

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.

CK Knirsch

Hlavný organizátor všetkých zájazdov. Bez neho to jednoducho nejde. Naplánuje všetko, Od nápadu až po realizáciu. Nájde vhodné letenky, ubytovanie a naplánuje celý program. S ním sa jednoducho nenudíte. Čím bláznivejšie, tým lepšie.