Skip to content

9. marca 2017

Všade samé bublinky

Máme pre vás tip na jedinečnú akciu a navyše v dostatočnom predstihu. Kedy ste si naposledy zobrali bublifuk a len tak púšťali bublinky? My naposledy na tejto úchvatnej akcii pred dvoma rokmi (minulý rok sme to akosi nestihli).

Bublifukovanie

Bublifukovanie

Túto akciu neorganizuje žiadna firma a je len tak pre zábavu. Tak prehrabte deťom hračky, či sa tam neobjavia nejaké bublifuky, alebo si treba zaobstarať. Pár dní pred akciou sú v okolí 1km od akcie vypredané :).

My už sme pripravení a máme zabezpečený aj Glycerín. Ten pôsobí v zmesi ako komponent zvyšujúci povrchovú súdržnosť tekutiny. Tak bublinky nebudú tak často praskať.Bublifukovanie

Po minulé roky sa akcia konala vždy na jar niekedy na prelome apríla a mája, len nie vždy vychádzalo počasie a museli sa prekladať termíny. Tentoraz sa organizátori rozhodli usporiadať túto akciu až 07.júna čo dáva istotu na pekné slnečné počasie. Je to síce uprostred pracovného týždňa, ale čo tak spestriť si ten týždeň a dôjsť domov až večer s úsmevom na tvári? bublifukovanie2015_08

Prihláste sa už teraz na akciu, nech nezabudnete, že takáto akcia sa koná v Bratislave. Málokedy býva propagovaná v médiach a reportáže s nádhernými fotkami bývajú až keď je po. Podrobný program organizátori budú dopĺňať priebežne, ale určite bude stáť za to. My sme dokonca s nimi absolvovali aj vankúšovú vojnu, ktorá bola neľútostná.

Pár momentov z akcie 2015:


bublifukovanie2015_02
bublifukovanie2015_03
bublifukovanie2015_06
bublifukovanie2015_07

Zaujal ťa článok? Ohodnoť nás, prosím!

Strata časuUšlo toPrečítal somVýborne!Super! Ešte ďalší prosím. (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Pomôž nám a zdieľaj článok

Chýba ti niečo v článku?

Môžeš nám napísať a opýtať sa.  My túto informáciu dodatočne doplníme aj do článku.

CK Knirsch

Hlavný organizátor všetkých zájazdov. Bez neho to jednoducho nejde. Naplánuje všetko, Od nápadu až po realizáciu. Nájde vhodné letenky, ubytovanie a naplánuje celý program. S ním sa jednoducho nenudíte. Čím bláznivejšie, tým lepšie.